TR EN

HakkımızdaKurulduğu 1960 yılından günümüze, Gemiyap Gemi Gereçleri Yapımı Donatımı ve Onarımı A.Ş. denizde emniyet ürünleri ve sistemleri konusunda denizcilik piyasasının ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamaktadır. Can salları, RIB botları, filikalar, güverte vinçleri, ambar kapakları, gemi donatımı ve güvenlik ekipmanları için hizmetlerini yurt içinde ve uluslarası olarak geliştirmektedir.

1993 yılından itibaren, Gemiyap servis istasyonları, armatörler, tersaneler, tekne imalatçıları, gemi acentaları, yat turları ve yat ürünleri, perakende mağazaları ile Cansalı imal eden firmalar için SOLAS/IMO/MARPOL ve Wheelmark sertifikalı ürünler ithal etmekte ve pazarlamaktadır.

Felsefemiz
Denize olan sevgimizden dolayı, her zaman en kaliteli ve mükemmel hizmeti vermeyi benimsemiştir. Ülkemizde tek temsilcisi olduğumuz, dünyanın denizcilik alanında tanınmış olan bir çok firmasının yüksek kaliteli ürünlerinin desteği ve tecrübesine ek olarak, uzman kadromuz ile hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Amacımız, müşterilerimizin artan ihtiyaclarına güvenilir, fiyat avantajlı ve fonksiyonel çözümlemeleri, güvenli ve kaliteli bir şekilde sunmaktır.

Misyonumuz
Yerli, yabancı her türlü deniz vasıtasına ikmal ve servis sektöründe en iyi hizmeti vererek, en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümleri sunmak ve işbirliğimizi daha istikrarlı yarınlara taşımaktır.

Vizyonumuz
Hızla gelişen sektörümüzün, profesyonel ve doğru altyapıya sahip lider firma ihtiyacını karşılamak ve sektör gelişmelerini yakından takip ederek, yönlendirebilen daha aktif ve nitelikli, söz sahibi firma olabilmektir.

Gemiyap A.Ş. Marine Center, SOLAS & IMO standartları gereği; denizde canlı kalma malzeme grubu içerisinde yer alan Comet marka Pyrotechnic, Compact Seven Ocean's marka Acil Gıda ve Su Rasyonları, Koehler Brightstar marka yangınla mücadele ve kimyasal alanlarda kullanılan Ex-proof ve ATEX Zone 1/2 el fenerleri ve ışıldaklar, Vickers Oils marka güverte üstü ve strentube tankında kullanılan Bio Bitkilsel ve Hydrox Madeni bazlı yağ lubricant yağları, Hammar marka H20 ve Epirb tipi Acil Durum Cansalı Release Uniteleri, Daniamant marka can yeleği ışıkları ve ATEX & Ex-proof ışıklı şamandıra seçenekleri, Corksorb marka yağ ve kimyasal atık emici (oil absorbent) pad ve granüleri, MESPAS: Software Solutions for Asset Performance and Supply Chain Management'' entegre SAP ve SCM modüller ile Ticari Gemi Filolarının uzaktan cloud/bulut veri tabanı üzerinden kontrol edilmesi, Autonatic Marine Instrumental marka ISO 9001:2000 ve MED 96/98 EC direktifleri ile uyumlu yat ve profesyonel gemi tipi manyetik pusulu, kronometre, termometre, barometre, hydrometre ve saat modelleri ile Canepa & Campi marka model can kurtarma halkası, can simidi, mantar tipi can yelekleri ve Valeria San Giorgio marka 275 N ve üzeri SOLAS yetişkin ve çocuk/bebek tipi şişme can yelekleri satışı ile ithalat ve dağıtım şirketi olan Gemiyap Marine Center A.Ş. tekne imalat malzemeleri, yelken malzemeleri, elektronik aksam,güverte malzemeleri ve tekstil ürünleri ve daha bir çok ürünün bulunduğu son derece geniş malzeme programının dağıtımını yapmaktadır.

Firma, geniş malzeme programının seçimini kolaylaştırmak için, internet servisi üzerinden satışa geçmiştir URL: https://www.gemiyapmarincenter.com/

Türkiye´nin kıyı şeridi boyunca dağılmış yüzü aşkın satış noktasına,cansalı ve filika istasyonlarına, tekne imalatçılarına, marinalara, tersanelere, gemi onarım servis noktalarına ve diğer hizmet sağlayan kuruluşlara mal tedarik eden Gemiyap, satışın yanı sıra sattığı ürünlerle ilgili satış sonrası hizmetlerini de sağlamaktadır.

Gemiyap ürün yelpazesi, sürekli olarak yeni ürünler eklenerek gelişim göstermektedir. 2016 senesi itibarı ile firmamız, denizseverlere daha iyi hizmet edebilmek için Tuzla GİPTAŞta F Blok No16 da yeni mağaza açmıştır. Bu mağazada, birçok çeşitlilikteki deniz malzemelerinin teşhiri, satışı ve dağıtımı da yapılmaktadır

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin